IoT-Based Crypto, VeChain (VET) Soars on Back of Positive Sentiment in Preference to Bitcoin Setting Year-to-Date High.

VeChain (VET) jest projektem typu „blockchain“, którego celem jest świadczenie usług opartych na IoT. VeChain został stworzony w celu ułatwienia i zabezpieczenia gromadzenia, zarządzania i wymiany danych poprzez umożliwienie producentom dodawania do swoich produktów czujników, takich jak tagi RFID, które następnie mogą zapisywać dane w łańcuchu blokowym VeChain. Vechain ma swoją fizyczną bazę w Singapurze.

Moneta VeChain, zajmująca 24. miejsce na liście największych aktywów w łańcuchu blokowym, wyrzeźbiła sobie niszę, ponieważ przypadek użycia monety VET rozciąga się od weryfikacji autentyczności aktywów, śledzenia towarów po uproszczenie konserwacji produktów.

W czerwcu ubiegłego miesiąca VeChain ogłosił współpracę z filią Walmart i siecią sklepów premium Sam’s Club oraz Shenzhen Yuhongtai Foods Company. Tutaj ToolChain zostanie zatrudniony do śledzenia różnych produktów żywnościowych, takich jak wieprzowina.

Później, w czerwcu, platforma zarządzania danymi medycznymi VeChain „I-Dante“ została uruchomiona również w Szpitalu Śródziemnomorskim na Cyprze.

Mówi się, że exodus handlowców, którzy The News Spy próbowali uniknąć niezdecydowania Bitcoin (BTC) przybył do Vechain, zwany „Blockchain“ z najbardziej znanych powodów.

VET/BTC Daily Chart
W czasie pisania, VeChain (VET) handluje na 112 Satoshis, po ustaleniu rok do roku wysoki wcześniej dzisiaj podnosząc go o 200% powyżej niskich, które ustalił podczas marcowej rzezi rynkowej.

Byk VeChain wydaje się być potwierdzeniem pozytywnych nastrojów wywołanych przez recenzję agencji ratingowej Early Metrics na temat potencjału VeChain jako jednego z najszybciej rozwijających się startupów, pochwalającego jego rozwój pod względem logiki, pozycjonowania na rynku i wdrażania operacyjnego.

Ta pozytywna ocena pojawiła się po uruchomieniu przez VeChain w maju ubiegłego roku platformy śledzenia leków dla globalnych gigantów farmaceutycznych, firmy Bayer China.

VeChain (VET) ustala wysoki poziom rok-do-roku w swojej parze BTC

VeChain (VET) przedłużył swój dotychczasowy rok zysków o ponad 85% i osiągnął wysoki poziom 116 SAT, zyskując w tym procesie 8,57%. VeChain’s kontynuował swoją byczą dynamikę, którą zanotował w czwartek po pozytywnych ocenach z Early Metrics. Mimo, że VeChain (VET) stopniowo zwalnia swój ogromny impet w parowaniu Bitcoinów, pozostaje faktem, że VET/BTC handluje powyżej szeregu konkretnych poziomów wsparcia poniżej.

VET wydaje się jechać na grzbiecie pozytywnych sentymentów przeciwko słabo działającemu Bitcoinowi, który utknął w sieci konsolidacji w ostatnich tygodniach.

VET może być postrzegane jako podtrzymanie swojego byczego uderzenia, ponieważ właśnie wyłamał się ze struktury proporczyka, który może popchnąć go dalej w górę w kierunku 129-132 Satoshis. Crypto-token pokazuje podstawową siłę wynikającą z łańcucha konkretnych poziomów wsparcia.

Po stronie klapki, jeśli Bitcoin powróci do trendu wzrostowego, VET może doświadczyć cofnięcia, w którym przetestuje pasmo betonowych poziomów podparcia w przypadku takiego zdarzenia.